جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

نقشه ی گنج خودت رو پیدا کن تا به باهوشانه موفقیت برسی

فهرست مطالب

نقشه گنج

نقشه ی گنج زندگیت رو پیدا کن ، باهوشانه فکر کن ،طبق نقشه حرکت کن ، بعد سخت و بی وقفه کار کن تا موفق شی. باهوشانه کار کردن یعنی این که بدونی چه زمانی ، چه جوری و چقدر باید کار کنی . اگه فقط به فکر سخت کارکردنی ، داری عمر و زندگیت رو هدر می دی.

نقشه ی گنج یه مسیر مشخص برای رسیدن به هدفه!  برای موفقیت در هرکاری باید بدونی کجای کار هستی و کجا می خوای بری . چه ابزارهایی داری. نقطه ی قوتت چیه و نقطه ی ضعفت چیه. اگه اینها رو بدونی ، در حقیقت نقشه ی رسیدن به هدف رو داری . ما به این می گیم نقشه ی گنج !

نقشه ی گنج خودت رو پیدا کن تا به موفقیت برسی

از بچگی همه اش تو گوش ما خوندن که برای موفقیت باید سخت کار کنی . شب و روز نداشته باشی . از همه چیز و دلبستگی هات بگذری . الان هم به بچه هایی که کنکور دارن همین رو می گن.  می گن سال کنکور باید خودت رو بکشی تا قبول شی!!! شب و روز زحمت بکش تا موفق بشی .

اما این درست نیست. دارن اشتباه آدرس می دن. یه قسمت خیلی مهم رو یا نمی دونن یا یادشون رفته به ما بگن.

وقتی به زندگی افراد موفق نگاه می کنی ، اولویت اول اونها باهوشانه کار کردنه و بعد سخت کارکردن!!!

اما باهوشانه کار کردن یعنی چی ؟

تو فیلم ها دیدی ، اونایی که دنبال گنج می گردن ، بیل و کلنگ بر نمی دارن برن سخت مشغول کار بشن و همه جا را بکنن ! اینجوری باید یه عمر کار کنن. شاید چیزی پیدا کنن .

اونایی که دنبال گنج می گردن اول نقشه ی گنج رو پیدا می کنن. با نقشه به جایی که باید می رسن . بعد اونجا سخت کار می کنن تا گنج پیدا کنن.

پس برای موفقیت ، اول نقشه ی گنج خودت رو پیدا کن ( بیزینس پلن ) . با نقشه ای که داری به محل گنج برو. حالا سخت کار کن.

نقشه ی گنج
نقشه ی گنج
۰ ۰ رای ها
امتیازدهی به مقاله
جستجو

مطالب بیشتر

ایده پردازی و خلاقیت . کسب و کار باهوشانه

ایده پردازی و روش های خلق ایده در کسب و کار

ایده پردازی نیاز داره ، برای تفکر خلاق خودتون محدودیت ایجاد کنید. یعنی علاوه بر این که به افزایش مهارت حل مسئله فکر می کنید ، محدودیت های بودجه و زمان را هم در نظر بگیرید. دنبال ایجاد تغییر باشید.

پاسخ به سوالات

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
دوست دارم نظرت رو بدونم! لطفا نظر بده!x