خروج از بحران

مشاوره کسب وکار .استراتژی بازاریابی دیجیتال. راه اندازی کمپین بازاریابی

برای در خواست مشاوره کسب وکار یا راه اندازی کمپین ، لطفا فرم زیر را با دقت پر کنید

آموزش کسب و کار باهوشانه

مشاوره کسب وکار

مشاوره کسب وکار ، شامل ، بیزینس پلن ، مارکتینگ پلن ، تعیین استراتژی کسب وکار، استراتژی بازاریابی ، اکشن پلن و … می باشد. هرچه بیشتر و دقیق تر بدانیم بهتر همکاری می کنیم. سعی می کنیم با بررسی دقیق کسب و کار شما بهترین و مناسب ترین پیشنهاد رو داشته باشیم. در راه رسیدن به استراتژی و اهداف کمکتون می کنیم. ابزارهای مناسب رو بهتون معرفی و در استفاده از اونها بهتون کمک می کنیم.

راه اندازی کمپین بازاریابی و تبلیغات دیجیتال:

شاید بشه گفت، بهترین مشاوره ای که میشه به یه کسب و کار پیشنهاد کرد، راه اندازی یک کمپین بازاریابی موفقه! ما آماده ایم از صفر تا صد کمپین بازاریابی و تبلیغاتی شما رو طراحی ، برنامه ریزی، اجرا و کنترل کنیم. با kpi  و یا okr  باهوشانه و نتایج درخشان. در راه راه اندازی کمپین بازاریابی، پرفورمنس مارکتینگ به بهترین نحو ممکن طراحی و اجرا می شود.

مشاوره کسب و کار یه همراهی همه جانبه از طرف ماست. اگه دوست دارین از مشاوره کسب وکار استفاده کنید فرم زیر را به دقت پر کنید.

 
 

درخواست مشاوره

برای شروع همکاری
نام برند یا کسب و کار شما(ضروری)
(ضروری)
نیاز به چه خدماتی دارید؟(ضروری)
حداکثر اندازه فایل: ۱ GB.
در صورت داشتن فایل سند اعم از هویت برند، بوم‌ کسب‌وکار، پرسونای مشتری و... پیوست کنید.
مشاوره کسب وکار ، استراتژی کسب و کار، مارکتینگ پلن360 درجه
 به عنوان مشاوره کسب وکار به کسب و کار شما کمک می کنیم  تا به اهداف خود برسید.عملیات در حوزه ای خاص از کسب وکار شما به راحتی انجام شود. این حوزه خاص از کسب وکار می تواند:فروش، فناوری اطلاعات، امور مالی، بازاریابی، مدیریت زنجیره تامین، منابع انسانی، عملیات، مهندسی و امنیت و یا گسترش کسب و کار باشد.
مشاوره کسب وکار در بخش بازاریابی با بررسی مشخصات ، ویژگی ها و ارزش های برند، نیازهای بازار شما را به درستی تشخیص داده و برای آن برنامه ریزی نموده و کمپین بازاریابی مناسب طراحی می نماییم. همچنین در مورد روندهای صنعت و فرصت های تجاری تحقیق  عملی انجام خواهیم داد. سپس از این اطلاعات با سایر  داده ها استفاده کرده تا تعیین کنیم مشتری چه می‌خواهد یا چه چیزی آنها را به سمت یک محصول جذب می‌کند.

کمپین بازاریابی و تبلیغاتی:

کمپین بازاریابی ، تبلیغاتی می تونه ، نقطه تمایز ما در امر مشاوره کسب و کار باشه. اینجا یک فرآیند اجرایی رو استارت می زنیم. در راه اندازی کمپین بازاریابی ، نتیجه ی کار می تونه کیفیت همکاری با ما رو مشخص کنه.

در این همکاری تا حد ممکن از نیروهای داخل کسب و کار برای پیش برد کمپین استفاده می کنیم. کمبودها به طور موقت با نیروهای ما تامین میشه.

گام اول نوع کمپین رو مشخص می کنیم ( آگاهی از برند، بازاریابی و فروش و یا روابط عمومی).در گام دوم تیم کمپین را سازماندهی می کنیم.

در قدم بعدی اهداف و استراتژی ها را مشخص می کنیم.حالا میریم سراغ تعیین کانالهای ارتباطی و نحوه ی استفاده از اونها.بعد نوبت بودجه بندی کمپین هست. سپس اجرا شروع میشه و در طی اجرای کمپین آنالیز مداوم و بهینه سازی انجام میشه. در آخر نتایج کمپین به صورت مستند تحویل داده می شود تا در کمپین های بعدی مورد استفاده قرار گیرد.

 یعنی مشاوره کسب وکار به همراه اجرا و آنالیز!