جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

کسب و کار پولساز و جدید براساس بازار فعلی ایران

فهرست مطالب

چند کسب و کار پولساز و جدید براساس بازار فعلی ایران

کسب و کار پولساز که می تونه تحول در وضعیت مالی ایجاد کنه! چند کسب و کار پولساز رو بهتون معرفی می کنم که به درد بخوره. همیشه بچه های قدیمی و کسانی که تازه فارغ التحصیل شدن به من مراجعه می کنن و تقاضای معرفی یه کسب و کار خوب دارن. یا موقع انتخاب رشته می گن :آقا چند کسب و کار پولساز و توپ به ما معرفی کن. یه قسمت از شغل پولساز به مدل فرک و استراتژی شما بستگی داره و یه قسمت به وضعیت بازار حال حاضر!

چند کسب و کار پولساز و جدید براساس بازار فعلی ایران
کسب و کار پولساز

چند کسب و کار پولساز وجود داره؟ آیا میشه این شغل ها رو محدود کرد؟ فقط همین ها خوب هستن ؟ واقعیت اینه که برای هر کس چند کسب و کار پولساز متفاوته! بستگی به شرایط روحی ، فکری و توانایی هاش داره. اما یه چیز بدیهی است. بازار فعلی یه سری از کارها و خدمات رو بیشتر نیاز داره. من سعی می کنم اینها رو بهتون معرفی کنم.

چند کسب و کار پولساز و جدید براساس بازار فعلی ایران

داشتن یک ایده پولساز و عالی میتونه شروع راه یک کسب و کار اینترنتی موفق باشه . معمولا کسب و کارهای اینترنتی در مقایسه با سرمایه گذاری ها میزان ریسک کمتری دارن.مبنای این کسب و کار بر اساس اینترنت هست که ما می تونیم مشتری های بیشتری به دست بیاریم و به صورت مجازی فعالیت کنیم.

بعضی از مهارت های ارتباطی و چند وب سایت اصلی همراه با اینکه ما دانش و اطلاعات کافی برای تولید محتوا و حفظ و نگهداری مخاطب ها را داشته باشیم میتونیم یک کارآفرین اینترنتی باشیم ولی برای ایجاد یک کسب و کار اینترنتی یک ایده جدید و نوین لازمه مسلماً در هر کسب و کاری برای رسیدن به موفقیت یا باید اولین باشیم یا متفاوت ترین ، داشتن ایده خوب کسب و کار اینترنتی ما رو به کسب و کار نوین تبدیل می‌کنه که متفاوته و میتونه باعث جذب مخاطب بشه.

چند ایده کسب و کار نوین , کسب و کار پولساز

در این قسمت یه سری از این شغل ها رو معرفی می کنم.

واسطه یا کارگزار اینترنتی

این کار ، میتونه ایده خوب و پولساز برای کسب و کار اینترنتی باشه. یک واسطه کسی هست که به ازای فروش محصولات برای یک شرکت یا کارخانه حق العمل یا کمیسیون دریافت می کنه که در سایت خود شرکت این محصول رو به فروش برسونه و چه این کار از طریق کانال های دیگر انجام بده بهترین بخش این کار اینه که لازم نیست خودتون محصول رو تولید کنید فقط باید محصول یا کالای افراد دیگر را به فروش برسانید .یک نمونه مثال واسطه های آمازون هست که حق کمیسیون بالایی هم از سایت آمازون دریافت می کنن.

برند سازی

برندسازی یک ایده کسب و کار پولساز اینترنتی است.  که اگر طبق اصول درست پیش بره به راحتی میتونه جواب بده. اگر ما طراحی های خودمون رو بر روی یک محصول چاپ کنیم و ابتکارات خاص خودمون رو داشته باشیم در حقیقت در راه برندسازی قدم گذاشتیم. میتونیم طرح های خاص خودمون روی وبسایت های کافه پرس بارگذاری کنیم تا اگر کسی از ما خوشش بیاد، شرکت یا فرد آن ها را چاپ می کنه و محصول را به ما تحویل می ده . طرح های منحصر به فردی برای تقویم‌ها ،کتاب‌ها ،تی شرت ها، کیف ها، کلاه‌ها، کارت های خوش آمدگویی و پوسترها درست کنیم و برای فروش هر کدام از آن ها دستمزد یافت کنیم.

تولید برنامه های کاربردی

تلفن های هوشمند همه جا در دسترس ما هستن با توجه به نیازهای روزانه به امکانات و خدمات بیشتر تقاضا برای برنامه های کاربردی جدی و خلاق خیلی زیاده ،در بازار اندروید گوگل و بازار آیفون اپل هر روز افراد دنبال برنامه های کاربردی برای رفع نیازهای خودشون هستن. اگر توانایی تولید یک اپلیکیشن مهم و سودمند داشته باشیم سودی که از فروش اون برای ما بدست میاد ارزش زمانی که صرف می کنیم رو داره.

در واقع بهای ساخت واقعی برنامه های کاربردی خیلی خیلی کمه و هیچ یک از هزینه ی ارسال و انبار کردن ندارن همین نکته ها باعث میشه سود کلی ما گسترش پیدا کنه اگر برنامه به خوبی کار کنه ،ماهانه میتونه برای طراح خودش درآمد زیادی داشته باشه.

مشاوره رسانه های اجتماعی

شرکت ها و کمپانی های بزرگ کسب و کار به راحتی یک کارمند تمام وقت یا نیمه وقت رو برای هماهنگی امور استخدام می کنن تا حساب های شبکه های اجتماعی مثل توییتر ،فیسبوک و اینستاگرام را به پیش ببره. کسب و کار پولساز کوچک تر معمولاً خودشون مدیریت رسانه های اجتماعی کسب و کارشون رو به دست می گیرن ولی اونها هم در بسیاری از موارد چون مسئولیت شون زیاده و توجه شان به توسعه رویکرد کسب و کار خودشون هست باز هم افرادی رو برای مشاوره در زمینه فعالیت در رسانه های اجتماعی استخدام میکنن تا بتونن به فعالیت ها و محتواهای خودشان جهت درست و صحیح بدن و مخاطب های هدف خودشون رو جذب کنن.

وبلاگ نویس ماهر

یک ایده کسب و کار پولساز اینترنتی و نوین که کم هزینه هم هست . اگر به نوشتن علاقه دارید و به موضوع های خاصی اشتیاق نشون میدید با درست کردن یک وبلاگ برای خودتون می تونید شروع به نوشتن کنید .درست کردن وبلاگ مهارتهای رایانه ای زیادی نمیخواد ولی مهارت خوبی در نوشتن لازم داره باید بدونیم که متناسب با موضوعی که می نویسید چه حرفی برای گفتن دارید به مرور زمان مخاطب ها به دور شما جمع میشن که به تخصص و دانش شما اعتماد می کنن.

وقتی مخاطب ها زیاد شدن شما می تونید شروع به سود آوری کنید که با جذب تبلیغ کننده های کلیدی مبلغ رو دریافت کنید و محصولات یا برند و خدمات آنها رو به افراد وبلاگ خودتون معرفی کنید .وبلاگ نویسی کسب و کار بزرگی محسوب میشه.

داد و ستد سهام و فارکس

یکی از بهترین ایده های کسب و کار پولساز نوین هست .بعضی از آدمها برای اینکه وارد بازار سهام و فارکس بشن می ترسند و اون رو تا حدودی ریسکی و خطرناک میدونن. ولی اگر کم کم شروع کنید و به جستجو و تحقیق و بدست آوردن اطلاعات و تجربه کافی در این زمینه بپردازید مسلماً نتیجه نهایی ارزش زمانی که گذاشته اید رو داره.

زمانی که یاد بگیرید چطور داد و ستد سهام را انجام بدید به طور خودکار به مرور سود زیادی از سهام تبادل ارزهای خارجی بدست می آید. هدف فردی که معامله رو انجام میده این که بدونه کدام ارز بیشترین افزایش یا کاهش رو در بازار روزانه داره هرچه بیشتر راهکارها و اصول درست رو یاد بگیرید پول بیشتری بدست میاورید.

بازاریابی اینترنتی

وقتی یک سایت یا وبلاگ درست میشه و برای اهداف سئو( بهینه سازی موتور جستجو) بهینه میشه، بازاریابی موتور جستجو شروع میشه. ظرفیت به دست آوردن پول و درآمد در این زمینه خیلی زیاد است.

البته اگر بدانید که چه کاری می خواهی و انجام بدید. یک متخصص در زمینه مدیریت سئو وظیفه بازاریابی موفق یک وبسایت را به عهده داره و می تونه ارتقاء وبسایت رو به روشهای مختلف انجام بده. برخی از این روش ها: بازاریابی مقاله ها، نشان گذاری اجتماعی ،پست گذاری در تالارهای گفت و گو، چاپ اخبار منتشر شده، عرضه سایت به تعدادی از موتورهای جستجو و راهنماها و پست گذاری در وبلاگ هست.

فروش و حراجی اینترنتی

خرید و فروش محصولات دست دوم در یک بازار آنلاین هست مثل :
Amazon ,Auction,Ebay,Craigslisthttps://www.amazon.com/

ایده های مختلف دیگه برای راه اندازی کسب و کار نوین مثل:

درست کردن برنامه های مرتبط با ترفندهای خانگی
شبکه تبلیغات آنلاین
خرید و فروش وب سایت
نوشتن محتوای تبلیغاتی
طراحی جلد کتاب های الکترونیکی
منتقد و ارزیاب وب سایت
خدمات رزومه نویسی
و هزاران ایده های جدید و متفاوت که میتونن شروع کننده راه اندازی یک کسب و کار پولساز اینترنتی و نوین باشن.

۰ ۰ رای ها
امتیازدهی به مقاله
جستجو

مطالب بیشتر

ایده پردازی و خلاقیت . کسب و کار باهوشانه

ایده پردازی و روش های خلق ایده در کسب و کار

ایده پردازی نیاز داره ، برای تفکر خلاق خودتون محدودیت ایجاد کنید. یعنی علاوه بر این که به افزایش مهارت حل مسئله فکر می کنید ، محدودیت های بودجه و زمان را هم در نظر بگیرید. دنبال ایجاد تغییر باشید.

پاسخ به سوالات

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
دوست دارم نظرت رو بدونم! لطفا نظر بده!x