از سال ۱۳۷۰ تا به حال

فعالیت های  محمد گنجی

محمد گنجی- کارشناس فیزیک ، کارشناس ارشد کسب و کار ( استراتژی) متولد سال ۱۳۵۱ تهران

دیجیتال مارکتینگ ، برگزاری کارگاه ها و سمینارهای آموزشی . راه اندازی و بهبود کسب و کار . راه اندازی وب سایت و سئو . بازاریابی و فروش و هر چی به کسب و کار ارتباط داشته باشه.

کسب و کار را اول تجربه کردم .

سالها تجربی کار کردم .

موسسات مختلف راه اندازی کردم .

کار صادرات و واردات رو به طور گسترده انجام دادم .

بازاریابی و پخش رو به صورت حرفه ای با پخش مواد غذایی لوکس خارجی انجام دادم.

تبلیغات گسترده رو در موسسات که راه اندازی کردم از صفر تا صد  انجام دادم .

دیجیتال مارکتینگ رو با راه اندازی سایت در سال ۲۰۰۴ عملی شروع کردم . بعد کارگاه های مختلف شرکت کردم.

اما بعد احساس کردم لازمه علمی تر کار کنم .

دوباره رفتم دانشگاه و مدیریت کسب وکار خوندم و بی نهایت کارگاه و سمینار شرکت کردم و..

استراتژی موفقیت . مشاوره کسب وکار با محمد گنجی

روی خودتان سرمایه گذاری کنید، بهتر زندگی کنید

حالا. به کسب و کار / برند خود فکر کنید و تلاش کنید به آن شخصیت ببخشید. هنگامی که یک شخصیت دارید، سعی کنید هدف خود را شناسایی کنید.

همیشه سعی کردم حرفه ای باشم

سوابق محمد گنجی

  • کارگاه های آموزشی از ۱۳۸۵ تا به حالدر زمینه ی کسب و کار اینترنتی ، سئو ، گوگل ادوردز، تبلیغات و... هم دوره ها و آموزش هایی را گذرانده ام. در سمینارها و همایش ها هم تا جایی که وقت کنم شرکت می کنم. هر همایشی که برام جالب باشه و فکر کنم چیزی ازش یاد می گیرم. آموزش ها ودوره هایی در زمینه ، روانشناسی ، مدیریت آموزشی ، مشاوره ، مدیریت کلاس و تکنولوژی آموزشی را نیز گذرانده ام. اما در اصل همه ی اینها را تجربی یادگرفتم . تجربه کردم و حس کردم.
  • دیجیتال مارکتینگ از سال ۱۳۸۲ تا به حالوب سایتم  سال ۲۰۰۴ (۱۳۸۲) ایجاد شد.اون موقع هنوز انقدر اینترنت فراگیر نشده بود و انقدر متخصص سئو و دیجیتال مارکتینگ نبود!!!! در این مدت تمام امور مربوط به وب سایتم را ( به جز کد نویسی ) خودم انجام می دهم . سئو ، تولید محتوا ، تغییرات و... همه باخودم بوده و هنوز هم هست . تا حدودی با زبان های برنامه نویسی آشنا شدم. کار های گرافیکی روزمره ام رو هم خودم با کُرل و فوتوشاپ انجام می دم.دیجیتال مارکتینگ و سئو را سالها به صورت تجربی انجام دادم . و بعد به طور آکادمیک هم درس خوندم.
  • کسب و کار و بازاریابی از ابتدا تا....بچه که بودم بر خلاف میل بابام ، یواشکی کار کردم. بستنی فروختم . سر کوچه بلال می پختم و می فروختم. یا از درخت شاه توت می چیدم و می فروختم .پدرم ( خدا رحمتش کنه ) مرغداری و گاوداری داشت.و اصلا دوست نداشت من کار کنم. می گفت بچه پول رو بشناسه درس نمی خونه!  از سال ۱۳۷۰  کسب و کار را شروع کردم.  در دوران دانشجویی:  کار بازاریابی و فروش پخش مواد غذایی خارجی در تهران را آغاز کردم.در سال ۱۳۷۴ فعالیت در زمینه صادرات محصولاتی مانند محصولات کشاورزی ، پلاستیک ، گازوئیل ، پلی استر و... به کشور ترکیه را آغاز کردم. دوره های فروش ، بازاریابی ، گمرک ، ترخیص کالا و... رو به صورت آکادمیک هم درکنار کار عملی گذروندم.
  • مدیریت و راه اندازی موسسات آموزشیتاسیس و راه اندازی ، موسسات و مدارسی مانند آرمان پوینده ، نام آوران ، منتشران ، نور ، نرجس نوین و... را به عهده داشتم.از سال۷۵ کار انتخاب رشته دانشگاه رو آغاز کردم. در موسسات آموزشی سبک های مختلف تبلیغ و بازاریابی را انجام دادم . ازپخش تراکت در منازل ( هفته ای در حدود ۵۰۰ هزار تراکت )گرفته . تا آگهی در روزنامه ها ، مجلات ، تولید و پخش بروشور و تولید  دی.وی.دی و تبلیغات بنری و ...
  • مشاوره هدفگذاری ، برنامه ریزی از ۱۳۷۵ تا...تاسیس و راه اندازی ، موسسات و مدارسی مانند آرمان پوینده ، نام آوران ، منتشران ، نور ، نرجس نوین و... را به عهده داشتم.از سال۷۵ کار انتخاب رشته دانشگاه رو آغاز کردم. در موسسات آموزشی سبک های مختلف تبلیغ و بازاریابی را انجام دادم . ازپخش تراکت در منازل ( هفته ای در حدود ۵۰۰ هزار تراکت )گرفته . تا آگهی در روزنامه ها ، مجلات ، تولید و پخش بروشور و تولید  دی.وی.دی و تبلیغات بنری و ...
  • تدریس و تالیف فیزیک از ۱۳۷۰ تا....در سال ۱۳۷۰ وارد دانشگاه شدم! از همین سال تدریس و مشاوره را آغاز کردم! درسالهای پایانی دهه ۷۰ اولین کتاب آموزشی خودم را با انتشارات منتشران به چاپ رساندم ! بیش از ۳۲ جلد کتاب در زمینه ی فیزیک کنکور و کمک درسی به چاپ رساندم! با ناشرانی مانند منتشران ، آیندگان ، اندیشه فائق ، شبقره ، بیست و... کار کردم.دربیش از پانزده  شهر ایران تدریس فیزیک ، کارگاه و همایش جمع بندی و مشاوره ای برگزار کردم! از سال ۱۳۸۲ مسئولیت کنکور جزیره ی کیش با من بود.

داستان این روزهای

محمد گنجی

حدود ۲۸ سال در شهرهای مختلف درس دادم.

مشاوره کردم. موسسات آموزشی راه اندازی کردم.

استارت آپ های مختلف راه اندازی و بهینه سازی کردم.

۳۲ تا کتاب نوشتم و…

کم کم تصمیم گرفتم ، کار تدریس و مشاوره ی کنکور رو خیلی محدود کنم .و فقط برای دل خودم انجام بدم .

تمام وقت و انرژی و تجربه ی این سالها رو گذاشتم برای …

کسب و کار و دیجیتال مارکتینگ.

آموزش ، مشاوره ، استراتژی و…

فعالیت های جاری من

مدیر دیجیتال مارکتینگ انتشارات …..

مدیر دیجیتال مارکتینگ و استراتژیست شرکت های ….

و…

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.