تست و نکته فیزیک ، جمع بندی فیزیک کنکور ، کارگاه تست احتمالی

محمد گنجی نوشته محمد گنجی جمعه - ۳ اسفند ۱۳۹۷

تست و نکته فیزیک ، جمع بندی فیزیک کنکور ، همایش تست احتمالی ، آخرین فرصت شما برای کسب نتیجه ی بهتر در کنکور و نزدیک شدن به  اهداف .در این دوره با تست های احتمالی کنکور و روش های باهوشانه حل تست آشنا می شوید.
تست و نکته فیزیک ، جمع بندی فیزیک کنکور ، همایش تست احتمالی
به کنکور که نزدیک می شیم استرس و هیجان و دلواپسی بچه ها و خانواده ها به بیشترین حد خودش می رسه!بعضی از بچه ها درس هاشون رو کامل خوندن و در گیر این موضوع هستن که چه جوری مطالبی که خوندن رو جمع و جور کنن تا بتونن نتیجه ی خوبی بگیرن.بعضی ها هم که هنوز درسشون تموم نشده و نگرانی هاشون بیشتره.بعضی ها اوایل سال تا قبل عید خوب می خوندن ولی بعد انرژیشون کم شده و کند پیش می رن.بعضی ها تازه از بعد از آزمون ترم یک به طور جدی شروع به درس خوندن کردن. شما چی ؟فکر می کنی خودت بتونی کل فیزیک کنکور رو تا قبل از ۱۴ تیر جمع بندی کنی و تمام نکات مهم رو تشخیص بدی؟می دونی کدو م تست ها تو کنکور مهم تره و احتمال بیشتری داره تو کنکور بیاد؟روش های سریع و کم فرمول حل تست رو بلدی؟می دونی چه طور تو کنکور تقسیم زمان کنی که وقت کم نیاری؟به نظرت چند تا تست بزنی می تونی بگی بیشتر مطالب فیزیک رو مرور کردی؟

برای رفع این مشکلات یه همایش جمع بندی خوب لازمه!!!!!

تو همایش جمع بندی ( تست و نکته ) فیزیک کنکور :من قصد ندارم به شما اصولی فیزیک یاد بدم ( چون زمانش محدوده!!!)اما بهتون یاد می دم چه طور کنکور.بدین که نتیجه ی خوبی داشته باشین ( راحت تست بزنین).مطالب مهم و تست های مهم تر رو به صورت دسته بندی شده بهتون می دم .کل مطالب رو در ۳۰۰ تست بهتون می دم به طوری که نتیجه اتون رو تغییر بده  و زمان زیادی ازتون نگیره . تمام تعاریف و نکات و فرمول ها رو به صورت خلاصه بهتون می دم تا با شرکت در همایش جمع بندی فیزیک (  کلاس تست و نکته ) دیگه نیاز به مطالعه و مرور جزوه هاتون نداشته باشین.

موضوعتاریخهفته
اندازه گیری و بردار- حرکت شناسی۴ اردیبهشتاول
 دینامیک- کارو انرژی۱۱ اردیبهشتدوم
نوسان و موج۱۸ اردیبهشتسوم
 تداخل امواج۲۵ اردیبهشتچهارم
الکتریسیته۳ خردادپنجم
 مغناطیس۸ خردادششم
فیزیک اتمی و هسته ای۲۲ خردادهفتم
فشار و گرما۲۹ خردادهشتم

 ساعت تشکیل کلاس ۶ تا ۹/۱۵ شب ، چهارشنبه هاست ( هر هفته دو زنگ).برای پرداخت شهریه و ثبت نام به پایین صفحه مراجعه کن!

برای دیدن فیلم همایش سال قبل کلیک کنید

تست احتمالی کنکور ، همایش جمع بندی و کلاس تست و نکته ، واژه هایی هست که بچه ها در روزهای نزدیک به کنکور بیشتر می شنوند !مگه ممکنه که سوالهای کنکور پیش بینی بشه؟خُب اگه درسته پس چرا بچه های پارسال و سال های قبل نتیجه ی خوبی نگرفتن ؟و یه عالمه سوال و اگر و اما در مورد همایش جمع بندی کنکور ، تو ذهن دانش آموزا و خانواده هاشون هست و اونا رو دچار سر درگمی و نگرانی بیشتر می کنه .از طرفی مثل بقیه اتفاق هایی که تو کشور ما می افته ، اونایی که اطلاعی هم ندارن در نقش یه کارشناس ظاهر می شن و می گن :آقا اینا همه اش کاسبی هست و دروغه ! مگه میشه دانش آموزی که در طول سال درس خونده و زیاد یاد نگرفته حالا یه دفعه تو همایش شرکت کنه و معجزه اتفاق بیافته؟!من با توجه به این بیست و پنج سالی که تو کنکور و آموزش فعالیت می کنم ، سعی می کنم این موضوع رو به طور کامل براتون توضیح بدم.
اصلا فلسفه ی همایش تست های احتمالی ( کلاس جمع بندی و تست نکته) کنکور چیه ؟
تو کلاس های جمع بندی ، هدف:دسته بندی مطالب – مرور و تکرار نکات مهم – بررسی احتمال طرح سوال از هر موضوع – وتعیین استراتژی حل تست در سر جلسه ی کنکور  و… است. پس قرار نیست با دو یا سه روز به شما مفاهیم و اصول فیزیک و ریاضی و …رو یاد بِدیم!می خوایم ، اگه خوندی و اطلاعات داری ، اونارو دسته بندی و قابل استفاده کنیم و به هر کدوم بر چسب درجه ی اهمیت بزنیم . اگر هم نخوندی ، بهت بگیم چی رو بخون و چه جوری بخون که بتونی وضعیتت رو بهتر کنی!
کلا سهای جمع بندی  به درد چه کسانی می خوره؟
کلاس جمع بندی هم به درد بچه های ضعیف و کسانی که کم خوندن می خوره ! هم به درد کسانی که خوب خوندن!!!اما چه طور؟بچه هایی که درس خوندن،  تو کلاس جمع بندی ذهنشون دسته بندی و اطلاعاتشون هدفمند میشه ، کارشون زودتر پیش میره چون هر چه قدر هم کارشون درست باشه نمی تونن تو مدت کوتاه جمع بندی کنن و نکات مرتبط رو پیدا کنن و…از طرفی می فهمنن چی مهم تره و چی قراره تو کنکور بیاد!بچه هایی که درس نخوندن یا کم خوندن ، به شرط اینکه با کلاس پیش بیان و اون چیزهایی که تو کلاس گفته میشه مرور کنن می تونن به سرعت درصدشون رو بالا ببرن . کار که تو خونه هرگز نمی تونن انجام بدن!
دبیر خودت یکی دیگه است ، همایش یه دبیر دیگه، میری همایش قاطی نمی کنی؟
این حرفیه که دبیرا و دوستا بهت می زنن!اما باید دقت کنی . اگه دبیر خودت توانایی جمع بندی مطالب و تست و نکته داره و تو باهاش راحتی پس بهتره کلاس جمع بندی دبیر خودت بری!!!اما اگه به هر دلیل خواستی همایش جمع بندی یه دبیر دیگه بری ، باید یادت باشه ، داری میری مطالب یا روش های جدید یاد بگیری و این کلاس جدا از کلاس قبلی خودته .پس سر کلاس دادگاه تشکیل نده : این ها رو معلمت گفته یا نگفته ؟ اون بهتر می گه یا این و… فقط سعی کن مهارتت بره بالا چندتا تست بتونی بیشتر بزنی یعنی موفق شدی.
هفته ای دو زنگ کلاس داری،  نه از صبح تا عصرکه  سر کلاس خسته  بشی؟
اگه در  شهرستان ها هستی ، مسلما تو همایش ۴-۵ زنگ سر کلاسی و خسته هم می شی!اما مگه تو خونه این روزا بیشتر از اینا درس نمی خونی ؟اگه توخونه می موندی می تونستی این حجم از مطالب رو بخونی و جمع وجور کنی ؟ ( امکان نداره )تازه اگه می خوای موفق بشی یه ذره هم کارت سخت بشه اصلا مشکلی پیش نمیاد!!!
اما تو تهران فقط هفته ای دو جلسه میای کلاس !
مگه قراره دبیر چیزایی که تو کلاس نگفته اینجا بگه ؟
من اعتقاد دارم اگه یه دبیری ، یه سری مطالب و یا نکات رو تو کلاس نگه تا تو همایش بگه ، خیلی نامردی کرده!بیشتر دوستان دبیر ما ، وجدان کاری دارن و این کار رو نمی کنن. اما  فرق کار در اینجاست که ، در همایش ، در زمان کم ، نکات مهم گفته میشه ، تست ها حل میشه ، نکات مرتبط گفته میشه ، روش حل تست و تکنیک یاد می گیری و چندین و چند فاکتور مثبت که هیچ کتابی بهت نمی ده و خودت هم به تنهایی نمی تونی انجام بدی.
برم همایش جمع بندی چه قدر پیشرفت می کنم؟
بستگی به خودت داره . اما اگه بچه ی حرف گوش کن باشی و با سیستم دبیر پیش بری  بعد از عید و در طول کلاس های جمع بندی می تونی تا ۳۰ -۴۰ درصد پیشرفت کنی که شاید در طول یک سال انقدر نتونستی پیشرفت کنی ! پس مفیده برات!چون کاری که تو همایش سه روزه و خوب انجام میشه دانش آموز خوب در مدت ۲ ماه هم نمی تونه انجام بده!
۱-  کلاس جمع بندی( تست و نکته ) فیزیک تهران در هشت هفته تشکیل می شه.
۲- در شهرستان ها کلاس به صورت همایش درسه روز برگزار میشه.
۳-تو همایش هایی که سالهای گذشته برگزار کردیم ،تست ها و مطالبی که احتمال مطرح شدنشون تو کنکور بیشتره مورد بررسی قرار گرفت و خدا رو شکر خیلی از همون سوالایی که کار شده بود تو کنکور اومد.(انشا الله امسال هم میاد).
۴- توهر جلسه وقتی  تست حل می کنم براتون  نکات مهم و کلیدی مرتبط با اون تست و تست های مشابه با اون تست رو هم می گم تا دیگه نیاز نباشه خودت دنبال چیزی بگردی.
۵- به همه ی بچه ها  قبل از حضور تو کلاس جزوه ی مربوط به کلاس رو  می دم که تو اون جزوه  تست ها ی هر جلسه تشریحی حل شده  و من تو همایش مجددا همه ی تست ها رو حل می کنم و راه های میانبر و نکات اساسی و استدلال های اساسی مربوطه رو بهتون می گم و شما فقط در محل های مشخص شده یادداشت برداری می کنین.
۶- شمابا حضور تو این همایش ( کلاس تست و نکته ) دیگه نیاز به مرور جزوه ها و کتاب ها ی خودتون ندارین و فقط مطالب ارائه شده تو کلاس را بررسی میکنین و فایل صوتی اونو گوش میدین
۷- تو این همایش به کمک ویدئو پروژکتور همه ی تست ها و جزوات به طور واضح و با امکانات گرافیکی روی پرده نمایش داده میشه . صدای رسا و با کیفیت توسط امکانات صوتی سالن پخش می شود. تا از همه جای سالن  به خوبی قابل دریافت باشه.  در ضمن شما می توانید دستگاه ضبط صدا همراه داشته باشید تا بتونید در منزل برای مرور این فایل صوتی رو گوش کنین.
۹- در این دوره ی جمع بندی ،همه ی تست های مهم و مطالب پر تکرار مرور می شه ( نه همه ی مطالب فیزیک )
۱۰-بین دو جلسه کلاس یک استراحت  ( ۱۵ دقیقه) در نظر گرفته می شود
۱۱-تو کلاس ها  روش های تست زنی، افزایش تمرکز، مدیریت زمان و راه های میانبر حل تست تا جایی که بشه ، گفته می شه

۱۲- شماره ی صندلی  تو سالن همایش بر اساس زمان ثبت نام تعیین میشه و قابل تغییر نیست

۱۳- دانش آموزان در همایش ملزم به رعایت قوانین آموزشی می باشند
۱۴-برای ثبت نام  شهریه را بوسیله ی لینک زیر پرداخت کنید .  سپس فرم ثبت نام را  به طور کامل پر کنید.

قیمت هفتصد هزار تومان .

تخفیف آخر سال : قیمت پانصد و شصت هزار تومان