کارگاه هدف گذاری برای تحصیل ، کسب و کار و زندگی

محمد گنجی نوشته محمد گنجی یکشنبه - ۲۴ شهریور ۱۳۹۸

کارگاه هدف گذاری برای تحصیل ، کسب و کار و زندگی یه دوره ی کاربردی برای تعیین و تشخیص هدف و تصمیم برای رسیدن به هدف هست. می خوایم یاد بگیریم که چه جوری برای زندگی ، کسب و کار ، و یا ادامه تحصیل خودمون هدف گذاری کنیم. بدونیم هدف داریم یا هوس؟ برای رسیدن به هدف چه کار باید بکنیم؟
کارگاه هدف گذاری
کارگاه هدف گذاری به درد همه ی کسانی می خوره که  هدف ندارن یا هدف خودشون رو گم کردن ! نمی دونن از زندگی چی می خوان . یا اصلا به این فکر نکردن که به چه هدفی دارن زندگانی می کنن. تا حالا تلاش اونها برای زنده مانی بوده ، نه زندگانی.

کارگاه هدف گذاری شامل :

قراره تو این کارگاه به صورت کاملا عملی یاد بگیریم که هدفمند باشیم. هدف هامون رو متناسب با امکانات و واقعیات تعیین کنیم . چراکه می دونیم اگه هدف هامون واقعی نباشه بیشتر یه هوس شبیه خواهد بود تا هدف . یاد بگیریم برای رسیدن به هدف برنامه ریزی کنیم . امکاناتمون رو بسنجیم . ببینیم برای رسیدن به هدف چی داریم و چی نداریم. از امکاناتی که داریم چطور استفاده کنیم . چطور امکاناتی که الان نداریم رو بدست بیاریم. یاد بگیریم برای رسیدن به هدف باید بهایی رو پرداخت کنیم . هرچه هدفمون بزرگتره ، بهای بیشتری می پردازیم. در مسیر رسیدن به هدف با ملایمات چکار کنیم ؟ چطور با مشکلات روبرو شویم؟ چطور بر ترس ها و عدم اطمینان ها غلبه کنیم؟ تمرین می کنیم اهدافمون رو بنویسیم و مکتوب کنیم . برای رسیدن به هر هدف زمان معین می کنیم . تمرین می کنیم هدف تخیلی نداشته باشیم . هدف هامون رو به طور کیفی و از اون مهم تر کمی تحلیل می کنیم. یعنی با عدد و رقم !!! چه قدر ؟ چه زمان ؟ چطور؟ کجا؟ و…
خلاصه در این کارگاه قرار نیست فقط یه سری تئوری که در کتاب ها و مقالات و… نوشته شده بررسی بشه. هر چند اونها هم مهمه . اما چیزایی لازم داریم که عملی باشه.

این دوره به درد چه کسانی می خوره:

این دوره برای دانش آموزان. دانشجویان ، کسانی که می خوان یه کسب و کاری راه اندازی کنن ، کسانی که کار دارن اما نمی دونن کجا هستن و کجا می خوان برن و خلاصه هر کی می خواد زندگی هدفمندی داشته باشه مناسبه.

مدت زمان کارگاه :

حدود ۴ ساعت و نیم است. که در سه تایم یک و نیم ساعته برگزار می شود .

زمان کارگاه هدف گذاری :

پنجشنبه ۲۵ مهر ماه  از ساعت ۲ تا شش و نیم عصر در تهران  می باشد.

هزینه ی کارگاه:

هزینه ی این دوره چهار ساعت و نیمه ، صدو پنجاه هزار تومان می باشد.

پشتیبانی دوره هدف گذاری :

کلیه شرکت کنندگان عضو گروه هدفگذاری باهوشانه شده و از آموزش ها و مطالب ما به صورت رایگان استفاده می کنند. ضمن اینکه تا یک ماه پشتیبانی و کوچینگ غیر حضوری ما برای عملی کردن مطالب آموزشی دوره استفاده خواهید کرد. ( تمامی دوره های آموزشی ما شامل پشتیبانی می باشد.)
توجه  بسیار مهم :
حتما پس از خرید دوره و واریز وجه فرم ثبت نام را در اینجا به طور کامل و دقیق پر کنید.قیمت : 150000 تومان