کارگاه بزرگ برنامه ریزی از عید تا کنکور ، دکتر نکویی ، محمد گنجی

محمد گنجی نوشته محمد گنجی پنجشنبه - ۲ اسفند ۱۳۹۷

همایش بزرگ برنامه ریزی از عید تا کنکور ، دکتر نکویی ، محمد گنجی ، همراه با سخنرانی انگیزشی امیر مهدی سادات اعلایی در دانشگاه تهران و در روز ۱۰ اسفند برگزار می شود. در این همایش قصد داریم روش برنامه ریزی درسی ، استراتژی مطالعه ، تقسیم بندی دروس ، نحوه ی مطالعه ی هر درس ، برنامه ی مطالعاتی عید صحبت کنیم . از طرفی صحبت های انگیزشی امیر مهدی سادات اعلایی را هم گوش دهیم.
همایش بزرگ برنامه ریزی از عید تا کنکور ، دکتر نکویی ، محمد گنجی
هر چی به آخر سال نزدیک می شیم ، استرس و پریشانی بچه ها بیشتر میشه. اونایی که درس خوندن ، استرس اینو می گیرن که چطور جمع بندی کنن . اونایی که نصفه و نیمه خوندن ، می خوان اول بتونن اونجاهایی که نخوندن رو بخونن و بعد جمع بندی کنن. اونایی هم که نخوندن و یا تازه می خوان بخونن ، در تلاش هستن که یه کاری کنن تا اوضاع بهتر بشه و بتونن به یه جای خوب برسن . همایش بزرگ برنامه ریزی از عید تا کنکور ، دکتر نکویی ، محمد گنجی ، به شما کمک می کنه این مشکلاتتون کمتر بشه.

همایش بزرگ برنامه ریزی از عید تا کنکور

همایش بزرگ برنامه ریزی از عید تا کنکور ، دکتر نکویی ، محمد گنجی ، همراه با سخنرانی انگیزشی امیر مهدی سادات اعلایی ، یه پکیج کامل و رایگان برای کمک به شما دانش آموزان عزیز است که نقشه ی راه خودتون را برای ۱۱۰ روز آینده مشخص کنید. برای اینه که بدونید تا کنکور چی کار کنید. چطور درس بخونید. چطور جمع بندی کنین. چطور استرس و اضطراب خودتون رو کنترل کنید . اعتماد به نفس خودتون رو افزایش بدین. با روش مطالعه ی هر درس از این به بعد آشنا بشین. راندمان کارتون رو ببرین بالا و خلاصه در مسیر موفقیت گام بردارید. این روزهای باقیمانده بسیار حساس و تعیین کننده هستند و غفلت باعث از دست رفتن شانس موفقیت میشه !!!! پس دو سه ساعت وقت بذار تا بدونی چی کار باید بکنی تا به هدفت برسی. در این همایش صحبت های انگیزشی توسط امیر مهدی سادات اعلایی  انجام میشه . مباحث مربوط به مشاوره و برنامه ریزی درسی و استراتژی مطالعه هم توسط دکتر مهدی نکویی و محمد گنجی انجام میشه.

دکتر نکویی:

مشاور  ، پزشک ، روانشناس و بنیان گذار اولین مرکز مشاوره تحصیلی به سبک نوین . سابقه ی درخشان مشاوره در مدارس و مراکز آموزشی سراسر کشوراز سال۱۳۷۵ تا به حال. مشاور برنامه های تلویزیونی و مولف کتاب های بیشمار در زمینه ی مشاوره و روانشناسی و برنامه ریزی درسی و کسب و کار.  اولین برگزار کننده ی اردوی نوروزی در دانشگاه های ایران با سابقه ی۲۰ ساله!!!

امیر مهدی سادات اعلایی:

بنیانگذار هولدینگ راز زندگی . مربی و شتاب دهنده ی شخصی قهرمانان و ورزشکاران . سخنران انگیزشی .

محمد گنجی :

…..
ثبت نام در همایش بزرگ برنامه ریزی از عید تا کنکور
برای ثبت نام در این همایش بی نظیر و رایگان می توانید یکی از روش های زیر را انتخاب نمایید:
۱- نام و نام خانوادگی و رشته ی تحصیلی خود را به شماره ی ۱۰۰۰۸۳۹۵ پیامک کنید
۲- با شماره تلفن ۰۹۳۷۵۴۰۳۵۰۰ تماس بگیرید
۳- فرم ثبت نام را در سایت پر کنید .   فرم ثبت نام