بسته ی ویژه مشاوره ، برنامه ریزی و پشتیبانی کنکور – ماهانه

نوشته محمد گنجی پنجشنبه - ۲۲ آذر ۱۳۹۷

بسته ی ویژه مشاوره ، برنامه ریزی و پشتیبانی کنکور – ماهانه  مناسب بچه هایی هست که تو تهران نیستن . یا امکان حضور هرهفته در مرکز مشاوره را ندارند.
بسته ی ویژه مشاوره
در این طرح هر دانش آموز یه مشاور و همراه داره. هر روز کنترل میشه .بدون این که بخواد از خونه بیرون بره. دفتر برنامه ریزی آنلاین داره و به طور دقیق و مرتب کنترل و هدایت میشه. ( قابل استفاده در موبایل و تبلت و کامپیوتر)

بسته ی ویژه مشاوره ، برنامه ریزی و پشتیبانی کنکور – ماهانه

می تونی برای یک ماه ثبت نام کنی ، اگه روند رشدت خوب بود ، برای ماه های بعد ادامه بدی. این بسته ی ویژه مشاوره ، مشاوره ی حضوری وجود نداره.اما هر روز و هر هفته کنترل و پشتیبانی انجام میشه.مشاوران ما هر روز برنامه ی مطالعاتی شما رو کنترل می کنن . براتون راه کار ارائه می دن. اشکالات کارتون رو بر طرف می کنن. در پایان روز هم نظر مهندس گنجی درباره ی فعالیت های شما ارائه میشه .
بسته ی مشاوره و برنامه ریزی

بسته ی ویژه مشاوره شامل :

تقویم مطالعاتی سالانه ، دفترچه ی چک لیست مطالعاتی ، روش مطالعه هر درس ، برنامه ی روزانه و هفتگی مطالعه  ، بررسی و کنترل روند مطالعه ، ارائه ی راهکار برای موفقیت بیشتر ،  تحلیل آزمون و…. همه ی خدمات از طریق سایت انجام میشه. علاوه بر سایت ، استفاده از شبکه های اجتماعی و پیام رسان های تلگرام و  واتس آپ  و… به ما کمک می کنه! در ضمن ، امکان حضور در جلسات انگیزشی  و همایش های ماهانه وجود داره.
برنامه ی مطالعاتی کنکور

صفحه ی شخصی هر دانش آموز:

در این بسته ، برای دانش آموز یک صفحه ی اختصاصی در سایت در نظر گرفته می شه.در این صفحه ، برنامه ی روزانه و ماهانه قرار داده میشه. این برنامه از روی موبایل یا کامپیوتر قابل دیدن هست. برنامه بر اساس برنامه ی آزمون ، مدرسه و کلاس ها نوشته میشه. بر اساس شرایط و اتفاقات برنامه تغییر می کنه . برنامه شخصی سازی میشه. دانش آموز دانش آموز باید طبق برنامه پیش بره و گزارش بده ! بررسی مشاوران هم در همین صفحه انجام میشه و گزارش ها تهیه میشه.
بسته ی مشاوره و برنامه ریزی

گزارش مطالعه و دفترچه ی برنامه ریزی:

دانش آموز هر ساعت مطالعه و فعالیت آموزشی خودش رو تو جدول وارد می کنه. پس نیاز به دفترچه برنامه ریزی نداره. معمولا در برنامه های مشاوره و برنامه ریزی ، دفترچه ی برنامه ریزی ، هفته ای یک بار کنترل میشه . (تازه اگه بشه ) اما ما به طور هر روز ، یا بهتره بگم هر چند ساعت یکبار کنترل می کنیم. در اینصورت نمیذاریم مسیر بدی رو طی کنی.  در این دفترچه برنامه ریزی آنلاین، مشاوره درسی  وتحلیل آزمون هم انجام میشه! کنترل باعث میشه که هر روز و هرهفته در مسیر برنامه ی بلند مدت  برای یک سال باقی بمونیم. پس برنامه بلند مدت و پروژه ی کنکور رو به واحد های یک ماهه تقسیم می کنیم. و این یک ماه ها رو به هفنه ها و هفته ها را به روز و ساعت تقسیم می کنیم.
بسته ی مشاوره و برنامه ریزی
گزارش مطالعه و میزان مطالعه در هفته نشون می ده چی کار کردیم. چی کار باید بکنیم. پس این قسمت در بسته ی مشاوره و برنامه ریزی بسیار مهمه. برای همین ، تو صفحه ی هر دانش آموز ، گزارش مطالعه و کامنت های مشاورین وجود داره.
بسته ی مشاوره و برنامه ریزی

روند کار مشاوره و برنامه ریزی:

در این بسته ی مشاوره ، ابتدا رفتارهای مطالعاتی و عادات مطالعاتی ایجاد و یا اصلاح می شود. سپس  برنامه ریزی در جهت  افزایش ساعات درس خواندن ( کمیت درس خواندن ) خواهد بود. در مرحله ی بعد کیفیت مطالعه و روش های صحیح مطالعه آموزش داده میشه. تکنیک های تند خوانی ، افزایش دقت ، افزایش تمرکز ، خلاصه نویسی و روش های تست زنی و…مرحله ی بعدی کاره. بعد نوبت کنکور آزمایشی و افزایش رتبه و تراز و بهبود عملکرد دانش آموزمیرسه . در این مسیر راهکارهای انگیزشی و روانشناسی نیز ارائه میشه. خلاصه قراره در یک پروژه ی چند مرحله ای به سوی موفقیت تحصیلی حرکت نماییم.
بسته ی ویژه مشاوره

آزمون و تکالیف آنلاین:

در این طرح برای کنترل بیشتر بچه ها آزمون آنلاین به صورت پیوسته برگزار میشه. برای آزمون رتبه و تراز به صورت دقیق و به سرعت صادر میشه. همچنین تکالیف و تست و درس نامه در صفحه ی اختصاصی هر دانش آموز وجود داره. با این سیستم حلقه ی آموزش و کنترل تکمیل میشه.
اگه در مورد این طرح سوالی داری ، پایین صفحه بپرس!
برای پرداخت وجه  هر ماه ،می توانید از پایین همین صفحه روی لینک پرداخت کلیک کنید و به صورت آنلاین پرداخت نمایید . سپس فرم ثبت نام را پرکنید.
شماره پیگیری را در فرم ثبت نام قید کنید.

فرم ثبت نام

 

بازدیدها: ۵۷۶قیمت : 200000 تومان

  1. رضایی گفت:

    سلام وقتتون به خیر،
    رشته ی دیپلم من تجربی بوده ولی به خاطر علاقه ی زیادم به روانشناسی ،بعد از حدود سیزده سال میخوام ادامه ی تحصیل بدم
    با توجه به اینکه از شرایط کنکور و کتاب ها و …اطلاعی ندارم،تصمیم گرفتم از همین حالا شروع کنم برای کنکور۹۹ ،می دونم باید منابع نظام جدید رو بخونم ،به نظرتون مشاوره ی غیر حضوری برای من کافیه؟