فیلم آموزشی فیزیک دوازدهم ، ویدئو آموزشی فیزیک باهوشانه

محمد گنجی نوشته محمد گنجی جمعه - ۳ اسفند ۱۳۹۷

فیلم آموزشی فیزیک دوازدهم ، ویدئو آموزشی فیزیک باهوشانه ، کمک می کنه اونایی که دسترسی به کلاس ندارن از امکانات آموزشی استفاده کنن. از سال ۱۳۷۰ که فیزیک درس می دم ، تو شهرستان های دور  می دیدم ، مشکل کمبود دبیر وجود داره.
فیلم-آموزشی-فیزیک---گنجی
فیلم آموزشی فیزیک به عنوان یک وسیله ی کمک آموزشی به شما کمک می کنه تا حدودی مشکلاتتون رو کم کنید. نکات بیشتری به شما آموزش میده و سرعت مطالعه اتون رو بیشتر میکنه. از طرفی شما با تکنیک های حل تست و تکنیک های سریع حل تست آشنا می شوید.

فیلم آموزشی فیزیک ، ویدئو آموزشی فیزیک باهوشانه

یه سری فیلم مواقعی که در کلاس درس می دادم گرفتم و تو آپارات و شبکه های اجتماعی قرار دادم. کم کم به این فکر افتادم که این ضبط ها به طور سازمان یافته تر بشه. اول می خواستم به طور مستقل کار ضبط را شروع کنم و با یکی دوتا از دوستان که استودیو داشتن صحبت کردم . اما… بعد از پیشنهاد موسسه سگال و چند جلسه صحبت قرار شد کار ضبط و فروش به عهده ی این موسسه باشه.فعلا کار ضبط سال دوازدهم را شروع کردم. به صورت ابتدا مفهومی و تشریحی ، بعد حل مسائل و تمرین های کتاب و بعد حل تست. در مرحله ی بعد، یه بار دیگه بر می گردیم و تست های تکمیلی را حل می کنم.

روش خرید فیلم آموزشی فیزیک:

در سیستم موسسه سگال شما می تونید اشتراک های یک ماهه تا یک ساله تهیه کنید و به صورت آنلاین فیلم ها رو دیده و از اونا استفاده کنین. روش دوم خرید پکیج به صورت آفلاین است . یعنی می تونید پس از پرداخت هزینه ، پک مجموعه که شامل یک فلش می باشد دریافت کرده و بدون اتصال به اینترنت از اون استفاده کنید.( روی یک سیستم کامپیوتر یا تبلت مشخص)
برای مشاهده ی نمونه ی تدریس و روش حل تست ، لطفا اینجا کلیک کنید.

این دوره در حدود ۶۰ ساعت فیلم آموزشی است که می نتوانید به صورت آنلاین و یا آفلاین از آن استفاده کنید. که به صورت تشریحی و تستی به طور کامل مباحث سال دوازدهم را بررسی می کنیم.