فروش سوالات امتحان نهایی ، سوال امتحانات نهایی

فروش سوالات امتحان نهایی ، سوال امتحانات نهایی


فروش سوالات امتحانات نهایی ، سوال امتحانات نهایی یکی از مشکلات سال های اخیر دانش آموزان و آموزش و پرورش است. این خرید و فروش چند ساله مد شده . هر چند که قبل تر ها هم وجود داشت.

فروش سوالات امتحان نهایی ، سوال امتحانات نهایی

فروش سوالات امتحانات نهایی ، سوال امتحان نهایی تضمینی این روزها افراد فرصت طلب از موقعیتی برای کسب درآمد استفاده می کنن.

فروش سوالات امتحانات نهایی ، سوال امتحان نهایی تضمینی

یه روز سوال امتحان نهایی می فروشن . یه روز کارنامه و مدرک دیپلم و… خلاصه از آب گل آلود ماهی می گیرن.از چند هفته مونده به امتحانات نهایی کانال های تلگرامی و اینستاگرامی کارشون را شروع می کنن. اونهایی که می خوان یه شبه موفق بشن و حوصله ی انجام کارهای یه ذره سخت ندارن هم به سرعت جذب می شن.

اما قیمت چنده؟

راستش قیمت ها متفاوته. از ۲۰ – ۳۰ هزار تومن شروع میشه تا … هرکی می خواد بگه کلاهبردار نیست و سوالهاش تضمینی هستن، قیمت بالاتری میده. همه هم می گن ما درست می گیم. فروش سوالات امتحانات فقط ما!!! فروش سوالات امتحانات نهایی به صورت صددرصد تضمینی!!!

اما آیا راست می گن؟

هر چند همیشه اداره ی آموزش و پرورش این موضوع را شایعه می دونه ، اما واقعیت چیز دیگری است. سوالات واقعی امتحانات نهایی به بیرون از حوزه ها می رسه!!! اما همه ی اونهایی که ادعا می کنن سوالات امتحان نهایی دارن راست نمی گن. بعضی ها با نرم افزارهای ادیت و تایپ سوال الکی درست می کنن و می فروشن. اول باید پول بریزی بعد صبح امتحان سوال را برات می فرستن. یه سری واقعا سوال ها را دارن و می فروشن !واقعا دارن!

ازکجا سوالها بیرون میاد؟

فروش سوالات امتحان نهایی ، سوال امتحانات نهایی


تجربه ی این سالها نشون می ده این سوالات عمدتا توسط عوامل تکثیر به بیرون درز پیدا می کنه.آموزش و پرورش قبلا سوالها را به صورت سی دی به مدارس و حوزه ها می فرستاد. اما الان ساعت ۷/۳۰ صبح به حوزه ارسال میشه و بعد از اون رمز باز کردن سوالها میاد .اداره می گه امنیت برقراره. اما خُب سوالها که بیرون میاد. گفتن پلیس فتا هم پیگیری می کنه ( راست می گن ) اما باز فروش سوالات امتحانات نهایی وجود داره.
شرط معدل و تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور هم مزید بر علت شده. سوال فروشی روتق بگیره. عده ای سودجو سود ببرن. بچه درس خونها سر خورده بشن. بچه تنبل ها امیدوار بشن. بازار شایعات داغ بشه و…

نظر شما درمورد فروش سوالات امتحان نهایی چیه ؟ چیزی در این مورد شنیدید؟ چیزی می دونید؟ پایین این پست بنویسید

خبر ویژه ، اخبار مهم و فوری کسب و کار و موفقیت

آزمونامتحان نهایی

محمد گنجیمشاهده نوشته ها

محمد گنجی مدرس ، مولف و کارشناس ارشد کسب و کار تالیف 32 جلد کتاب تدریس و مشاوره از 1370

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.