سیروس نصیری ، آموزش ، تست و نکته ریاضی کنکور

محمد گنجی نوشته محمد گنجی شنبه - ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸

سیروس نصیری ، آموزش ، تست و نکته ریاضی کنکور و تالیفات فراوان به همراه سالها تجربه ی تدریس را با خود به همراه دارد. سیروس نصیری دبیر ریاضی توانمند که تالیفات بسیار زیادی در شاخه های مختلف ریاضی کنکور دارد ، در شهرهای مختلف ایران به تدریس ریاضی مشغول بوده و هست.
سیروس نصیری
سیروس نصیری  نام آشنای ریاضیات کنکور است. برای موفقیت در هر راهی نیاز به یک راهنما داری. یه بلدِ راه! اگه در ریاضیات ، نیاز به یه راهنما ، مربی ، معلم کارکشته دارید ، در مورد سیروس نصیری شک نکنید. ریاضیات نیاز به سواد ، مهارت و استراتژی حل مسئله داره که می تونید با سیروس نصیری این مهارت ها را کسب کنید.

آشنایی با مهندس سیروس نصیری:

مدرک تحصیلی : مهندسی مکانیک . کارشناسی ارشد ریاضیات کاربردی
مدرس دروس : دیفرانسیل .حسابان . ریاضیات تجربی . هندسه
سابقه ی تدریس از سال ۱۳۷۵ تا به حال
سابقه تالیف : تالیف ۵۷ عنوان کتاب کمک درسی و کنکور از انتشارات خیلی سبز . بیست . تخته سیاه .کلک معلم . راه اندیشه . علوی . و…
طراح و سر گروه کنکور ها و آزمون های کشوری
مدیر انتشارات بیست
عضو انجمن نخبگان کشور
مسئول گروه نخبگان پاسخگویی به سوالات کنکور
برگزار کننده کلاس های آنلای آموزش و تست زنی کنکور
تدریس به روش اکتشافی و مفهومی
مدرس رتبه ها برتر
تلفن تماس با مهندس سیروس نصیری :  ۰۹۱۲۱۵۴۸۹۴۹

اسامی دانش آموزان برتر سال گذشته  مهندس سیروس نصیری:

احسان بهمن پور – رتبه ۵۵ ( مکانیک امیر کبیر) متین آل احمد – رتبه ۱۷۰ ( برق تهران ) هلیا فضل آذر – رتبه ۴۵۴ ( عمران شریف ) محمد جواد ملایی – رتبه ۹۴۰ ( برق شهید بهشتی ) نیما علیخانی – رتبه ۲۷۰۰ ( داروسازی گیلان )

کلاس ها و دوره های ریاضی ، مهندس  نصیری:

در طی سالها ی گذشته و امسال دوره های مختلف خصوصی ؛ نیمه خصوصی یا گروهی ریاضیات توسط آقای نصیری برگزار شده و می شود. اگر تمایل دارید در دوره های خصوصی ریاضی کنکور و دبیرستان شرکت کنید می توانید به طور مستقیم با شماره تلفن ایشان که در بالا درج شده تماس بگیرید. معرفی دوره های نیمه خصوصی و گروهی استاد نصیری هم در پایین همین صفحه قرار داده می شود.

کلاس تست و نکته ی ریاضیات در شهر قزوین :

این کلاس مخصوص دختران و در سه روز تشکیل می شود. در طی این سه روز کلیه ی مباحث مهم و کلیدی ریاضیات تجربی به صورت تست و نکته بررسی می شود . تست هایی که احتمال بیشتری برای مطرح شدن در کنکور دارند و مباحثی که پرسود تر هستند( زمان کمتر نتیجه ی بهتر) به طور کامل و دقیق بررسی می شود. اگه می خواین یه فکری برای ریاضیات کنکور بکنین و اوضاع را درست کنین حتما در این کلاس شرکت کن و تجربه ی بالا و تسلط و سواد علمی استاد نصیری می تونه رسیدن به دف را براتون راحت تره کنه. برای ثبت نام می تونین شهریه را به صورت آنلاین در پایین همین صفحه پرداخت کنید و سپس فرم ثبت نام را پر کنید.

تاریخ جمع بندی : ۲۳و۲۵ خرداد و ۴ تیر