دکتر کامران محمدی ، آموزش ، تست و نکته شیمی کنکور

محمد گنجی نوشته محمد گنجی شنبه - ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸

دکتر کامران محمدی ، آموزش ، تست و نکته شیمی کنکور را به صورت کاملا مفهومی و تکنیکی برای شما ارائه می می دهد. شیمی کنکور ، در این چند سال تبدیل به کابوس دانش آموزان شده ! اما نه برای همه ی دانش آموزان !!! اونایی که به طور اصولی یاد بگیرن ، به همه ی موضوعات تسلط داشته باشن، تکنیک بلد باشن ، کارشون راحته! اینها همه تخصص ها و مهارت هایی هستن که دکتر کامران محمدی به شما یاد خواهد داد.
دکتر کامران محمدی
دکتر کامران محمدی ، سالها تدریس و تالیف را در کارنامه ی خودش داره. با بچه های کنکور که صحبت می کنی ، بیشتر بچه ها می گن وای شیمی!!!! آی شیمی!!!! اما این برای بچه هایی که با دکتر کامران محمدی کار می کنن صدق نمی کنه . روش تدریس دکتر کامران محمدی به صورتی هست که با اطمینان خاطر در جلسه ی امتحان و کنکور حاضر می شین ، چون می دونین چیزهایی رو بلدین که باعث می شه ،  با بقیه بچه ها متفاوت باشین.

آشنایی با دکتر کامران محمدی:

مدرک تحصیلی : دکترای داروسازی
سابقه ی تدریس از سال ۱۳۷۰ تا به حال
تدریس در مدارس و آموزشگاههای : آیین روشن نور . بعثت . نخبگان . شایستگان . خضرا . پیشگامان . فرهیختگان . زهرا . مدارس آیندگان و….
تدریس در تهران و شهرستانها
سابقه ی تالیف: تالیف بیش از ۲۰ عنوان کتاب در انتشارات آیندگان . بیست . همگامان و…
مدیر گروه شیمی موسسه ی آیندگان
روش تدریس : تدریس مفهومی به همراه تکنیک های حل مسئله و درک کامل مفاهیم
شماره تماس : ۰۹۱۲۱۰۲۶۵۴۴

دوره ها و کلاس های آموزشی دکتر کامران محمدی :

دوره های آموزش شیمی دکتر محمدی شامل کلاس های خصوصی ، نیمه خصوصی ، گروهی و همایش تست و نکته می باشد. این دوره ها به صورت کاملا حرفه ای و موثر برگزار می شود . برای هماهنگی کلاس خصوصی با دکتر کامران محمدی با شماره تماس دکتر که در قسمت بالا قرار دارد تماس بگیرید. اما برای شرکت در دوره های گروهی و همایش می توانید در همین صفحه به صورت آنلاین  ثبت نام کنید. کلاس های گروهی دکتر محمدی در قسمت زیر معرفی می شود.

کلاس تست و نکته ی شیمی در شهر قزوین :

این دوره در سه روز و هر روز ۵ جلسه برگزار می شود ( جمعا ۱۵ جلسه ) . در این دوره تمامی مطالب مهم و کلیدی شیمی با روش خاص بررسی خواهد شد. در این دوره تکیه بر مطالب مهم پر تست و پر سود( زمان کمتر نتیجه ی بهتر) خواهد بود . اگه می خوای دغدغه ی شیمی رو نداشته باشی و مثل خیلی از بچه ها بعد از کنکور آزمایشی و  کنکور سراسری ،  گریان و افسرده نباشی،  باید مهارت کسب کنی. کلاس دکتر کامران محمدی بهترین موقعیت برای شماست . برای ثبت نام شهریه را به صورت آنلاین در پایین صفحه پرداخت کن و سپس فرمثبت نام را پرکن .

تاریخ جمع بندی : ۲۷ و۳۰ خرداد و ۲ تیر