جزوه و تست دروس عمومی کنکور و دبیرستان ،جمع بندی دروس عمومی

محمد گنجی نوشته محمد گنجی پنجشنبه - ۸ فروردین ۱۳۹۸

جزوه و تست دروس عمومی کنکور و دبیرستان ،جمع بندی دروس عمومی در این قسمت قرار داره. برای هر درس  تست با جواب مجزا قرار دادیم،  تا دانش آموزانی که برای کنکور آماده می شن ، با این تست ها اطلاعاتشون رو قابل استفاده کنن!
جزوه و تست دروس عمومی کنکور دهم یازدهم
جزوه و تست دروس عمومی کنکور و دبیرستان ،جمع بندی دروس عمومی مناسب برای جمع بندیه! جمع بندی کنکور چند مرحله دارد. معمولا مرحله ی اول آن مربوط به تابستان است. در تابستان بیشتر کسانی که به طور اصولی خود را برای کنکور آماده می کنند، دروس پایه می خوانند، بعضی ها ، پایه دهم ، بعضی ها پایه یازدهم و بعضی ترکیب این دو! نظر من اینه که بهتر یا یه پایه جمع بشه و یا بر اساس مفاهیم مرتبط! اما چه طور؟ بهتره ، مثلا کتاب فیزیک دهم رو فقط بخوانی تا تمام شود ( یا تا هرجا رسیدید) ، و بعد آن راجمع بندی کنید.یا می توان موضوعی درس خواند. یعنی مثلا تابع و مطالب مرتبط با آن مستقل از این که به کدام کتاب تعلق دارد.در دوره های مشاوره درسی ، معمولا روی این موضوع تکیه می شود.

اما جمع بندی دروس عمومی به چه صورت است ؟

بسیاری فکر می کنند جمع بندی ودوره، یعنی دوباره برگردید و مطالبی که خواندید مرور کنید.هرچند می توان گفت این هم یک مدل جمع بندی است ، اما تجربه ثابت کرده، تست زدن بهترین روش جمع بندی و دوره است. وقتی یک مجموعه ی کامل و تست جامع می زنید،مطالبی که بلد هستید ، مرور شده. مطالبی که بلد نیستید هم مشخص می شود. حال فقط کافیست جواب تست هایی که بلد نبودی را بخوانی و یادبگیری.با این کار،به روش سریع جمع بندی انجام می شود.برای این که کار شما راحت تر شود ، من تست های لازم برای یک دوره ی جمع بندی ، برای هر درس را در اینجا قرار دادم.اگه سوالی داشتین در پایین همین صفحه بپرسین.
در صورتی که برای دانلود به مشکل برخوردید ، به کانال تلگرام باهوشانه مراجعه کنید
جزوه ی ادبیات کنکور:
تست ادبیات دهم ساده
تست ادبیات دهم متوسط
تست ادبیات دهم  سخت
تست ادبیات یازدهم  ساده
تست ادبیات یازدهم متوسط
تست ادبیات یازدهم سخت
جزوه ی دین و زندگی کنکور:
تست دینی دهم ساده
تست دینی دهم متوسط
تست دینی دهم سخت
تست دینی یازدهم ساده
تست دینی یازدهم متوسط
تست دینی یازدهم سخت

جزوه ی عربی کنکور:

تست عربی دهم ساده
تست عربی دهم متوسط
تست عربی دهم سخت
تست عربی یازدهم ساده
تست عربی یازدهم متوسط
تست عربی یازدهم سخت

جزوه ی زبان کنکور:

تست زبان دهم ساده
تست  زبان دهم متوسط
تست زبان دهم سخت
تست زبان یازدهم ساده
تست زبان یازدهم متوسط
تست زبان یازدهم سخت