digital marketing

خدمات دیجیتال مارکتینگ ، کسب و کار آنلاین

با ما، باهوشانه فکر کنید، کم‌دردسر خودتان را نشان دهید

خدمات دیجیتال مارکتینگ

کمپین‌های بازاریابی

برای این که نشان بدهید با همه فرق می‌کنید

خواسته‌ی شما،نیازهای گروه‌ هدف و شخصیت کسب‌وکارتان، به شکلی خلاقانه، در یک کمپین بازاریابی باهوشانه به کار گرفته می‌شوند. کمپینی که می‌توانید کم‌دردسر،میزان موفقیتش را بسنجیدو  بر اساس آن استراتژی خود را مشخص کنید. در یک کمپین همه ی فاکتورها در نظر گرفته می شود و از همه ی ابزارها استفاده می شود!!!

برای تصمیم‌گیری نیاز به راهنمایی داری؟

برای راه اندازی یک کمپین دیجیتال مارکتینگ ، نیاز داریم به صورت 360 درجه برنامه ریزی کنیم و تصمیم بگیریم. یعنی در همه ی زمینه هایی که برای کسب و کار ما مفید است ، فعالیت نماییم. 

ما در تمام زمینه های دیجیتال مارکتینگ می توانیم در کنار شما باشیم. این همکاری می تواند به صورت های مختلف انجام شود:

  1. پروژه ی دیجیتال مارکتینگ شما را به صورت کامل برنامه ریزی و اجرا نماییم و بر اساس kpi های مشخص شده ، نتیجه ی کار را ارائه نماییم.
  2. به عنوان مشاور در کنار پروژه ی دیجیتال مارکتینگ شما باشیم و برای بهبود روند عملکرد تیم شما ، راهکارهای مناسب ارائه دهیم.
  3. به عنوان مجری بخشی از فرآیند دیجیتال مارکتینگ شما ، در جهت رسیدن به اهداف و استراتژی های تعیین شده ، فعالیت نماییم.

فعالیت بدون استراتژی، محکوم به شکست است. یک استراتژی خوب و یک هدف مناسب و واقع‌گرایانه، باعث می‌شود که کسب و کار شما لحظه‌ای از مسیر اصلی خودش دور نشود. بیزینس پلن ، بوم کسب وکار ، مارکتینگ پلن و..

یک جمله معروف وجود دارد که می‌گوید: محتوا پادشاه است. با محتوای متنی، تصویری و ویدیویی خوب و اصولی در فضای مجازی حکمرانی کنید و مشتریان بیشتری جذب کنید. تولید محتوای تصویری ، ویدئویی ، متنی ، صوتی و…

الان دیگه داشتن وب سایت ،

وب‌سایت داشتن یک نقطه مثبت نیست، یک نیاز است. وب‌سایت مقر فرماندهی شما است؛ یک دفتر که 24 ساعت و 7 روز هفته برای مراجعه‌ی مشتریان باز است؛ در دسترس و به‌روز برای سراسر ایران.

همیشه جا برای بهبود وجود دارد. زیبایی، سرعت، یوزرفرندلی بودن، محتوای خوب و… در بحث سئو به ما کمک می‌کنند تا نتایج اول گوگل رو به خودمان اختصاص بدیم.

آدم‌ها وقت زیادی را در وب‌سایت‌ها و اپلیکیشن‌های موبایل سپری می‌کنند؛ جایی که ما با پوش نوتیفیکشن‌ها، تبلیغات بنری، ریتارگتینگ، تبلیغات نیتیو و… در انتظارشان هستیم.

در ایران اینستاگرام روز به روز پر قدرت‌تر می‌شود. اینستاگرام، توئیتر، لینکدین و… ابزارهایی هستند که خود را به افراد بیشتری نشان بدهیم، محبوبیت و صمیمیت بسازیم و در نهایت فروش خودمان را چند برابر کنیم.

در ایران قدرت تلگرام در مارکتینک اگر بیشتر از سایر کانالها نباشد ، مسلما کمتر نیست. استفاده از قابلیت های تلگرام نتایج کمپین بازاریابی را تغییر می دهد! البته با هزینه ی کمتر نسبت به سایر کانالها!

امروزه pr در کنار تبلیغات ، می تواند بازوی قوی هر سازمان در جذب و حفظ مشتریان باشد. pr یک بازاریابی و تبلیغات بلند مدت است. این بخش با رپورتاژآگهی ، باشگاه مشتریان ، برگزاری ایونت و همایش و …. به کمک کسب و کار می آید.

فرم مشاوره را پر کن تا با هم مناسب‌ترین خدمات دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کارت را پیدا کنیم.