جزوه ی ریاضی کنکور و دبیرستان ، تست و نکته ی ریاضی

محمد گنجی نوشته محمد گنجی جمعه - ۲ فروردین ۱۳۹۸

جزوه ی ریاضی کنکور و دبیرستان ، تست و نکته ی ریاضی ، برای بچه هایی که می خوان در درس ریاضی کنکور پیشرفت داشته باشن. ریاضی و فیزیک معمولا در کنکور برای بچه ها یه ذره سخته. من قصد دارم برنامه ی مطالعاتی ریاضی رو طوری براتون پیش ببرم که راحت تر بتونین باهاش کنار بیاین.
ریاضی کنکور
جزوه ی ریاضی کنکور کمک می کنه سریعتر مسائل ریاضی رو درک و تجزیه تحلیل کنی. هدف اینه که اول تست ها و مسائل حل شده رو بررسی کنی، دور تست ها یادداشت و نکته و نامه بنویسی . چند بار مرور کنی تا خوب یاد بگیری بعد بری سراغ تست های دور بعد. نمی خوایم مسابقه بدیم کی تست بیشتری حل کرده، اما می خوایم تست بیشتری یاد بگیریم. برای این کار باید باهوشانه حرکت کنیم.می تونی در ریاضی و فیزیک روی یه قسمت هایی تمرکز بیشتری داشته باشی و قدرتت رو بیشتر کنی. اما نمی تونی هیچ قسمتی رو حذف کنی! مطالب ریاضی و فیزیک متصل و به هم وابسته هستند. پس سعی کن از همه ی مطالب یه چیزایی بدونی ولی نقاط قوت خودت رو بهتر کنی و بیشتر روی اونها وقت بذاری.

جزوه ی ریاضی کنکور

این جزوه ها برای نظام جدید و قدیم به طور جدا از هم تهیه شده ، هرچند قسمت عمده ی مطالب مشترک هستن. این جزوه ها به تدریج تکمیل تر می شن و اگه جزوه یا تست خاصی می خواین در پایین این متن کامنت بذارین در صورت امکان براتون قرار می ده.

 ریاضی دهم

تست ریاضی دهم – ساده
تست ریاضی دهم – متوسط
تست ریاضی دهم – سخت

ریاضی یازدهم

 تست ریاضی یازدهم – ساده
 تست ریاضی یازدهم – متوسط
 تست ریاضی یازدهم – سخت

 ریاضی پایه ی نظام قدیم

 تست ریاضی۲و۳  و هندسه- ساده
تست ریاضی ۲و۳ و هندسه- متوسط
 تست ریاضی ۲و۳ و هندسه – سخت
تست آمار- ساده
تست آمار – متوسط
 تست آمار سخت