کتاب های درسی ، ثبت نام ، سفارش ، برای سال جدید تحصیلی

کتاب های درسی ، ثبت نام ، سفارش ، برای سال جدید تحصیلی


کتاب های درسی ، ثبت نام ، سفارش ، برای سال جدید تحصیلی شروع شد . کتاب های درسی جدید فقط از طریق ثبت نام تحویل داده میشه.
کتاب های درسی ، ثبت نام ، سفارش ، برای سال جدید تحصیلی
معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی از رشد حدود ۷ درصدی قیمت کتابهای درسی نسبت به سال گذشته خبر داد و قیمت کتب را به تفکیک دوره‌ها و مقاطع اعلام کرد.

کتاب های درسی ، ثبت نام ، سفارش ، برای سال جدید تحصیلی

سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی به منظور توزیع کتابهای درسی در بین کلیه دانش آموزان سراسر کشور به طور هم زمان در شروع سال تحصیلی، اعمال نظارت های دقیق تر بر نحوه توزیع، جلوگیری از اتلاف منابع و هر گونه اعمال نظر و سلایق شخصی در توزیع و دریافت بهای کتابهای درسی ،  نسبت به ارتقاء و بهبود فرآیند توزیع کتابهای درسی و سایر مواد آموزشی در بستر اینترنت در راستای دولت الکترونیکی با همکاری ناشرین کتابهای درسی اقدام کرده است. ثبت نام کتابهای درسی دانش آموزان کلاسهای دوم تا ششم ابتدایی، دبیرستان  و شاخه فنی و حرفه‌ای از فروردین شروع شده است و تا  خرداد ادامه دارد. سفارش انفرادی یا گروهی کتابهای درسی دانش آموزان کلاس اول ابتدایی هم از  تیرماه شروع می شود و تا شهریورماه ادامه خواهد داشت.سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی به نشانی www.irtextbook.ir برای ثبت سفارش کتابهای درسی در دسترس است.

شماره تماس با دفتر توزیع کتاب های درسی:

متقاضیان کتاب های درسی چنانچه با مشکلی مواجه شوند می توانند با یکی از شماره های زیر در ساعات اداری جهت بررسی مشکل خود تماس حاصل نمایند.
تلفن :
۰۲۱-۸۸۳۰۱۴۸۱
۰۲۱-۸۸۸۲۳۱۴۰
۰۲۱-۸۸۴۹۰۲۲۰
۰۲۱-۶۶۸۳۸۴۶۰
ایمیل:support@irtextbook.com

خبر ویژه ، اخبار مهم و فوری کسب و کار و موفقیت

کنکورمحمد گنجیمشاوره و برنامه ریزی درسی

محمد گنجیمشاهده نوشته ها

محمد گنجی مدرس ، مولف و کارشناس ارشد کسب و کار تالیف 32 جلد کتاب تدریس و مشاوره از 1370

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.