اردوی نورزوی مجازی و آنلاین ، برنامه ریزی ، پشتیبانی

نوشته محمد گنجی شنبه - ۴ اسفند ۱۳۹۷

اردوی نورزوی مجازی و آنلاین ،  به همراه برنامه ریزی ، پشتیبانی مستمر از ۲۵ اسفند تا ۳۰ فروردین همراه با آزمون آنلاین. خیلی از بچه ها نمی تونن به اردوی مطالعاتی عید در دانشگاه تهران بیان ، من سعی می کنم همون برنامه رو براشون در منزل اجرا کنم. این اردو به صورت آنلاین و با دفتر برنامه ریزی آنلاین ما برگزار میشه.
اردوی نورزوی مجازی - محمد گنجی
اردوی نورزوی مجازی و آنلاین  با همون  برنامه ریزی اردوی  نوروزی حضوری  ،و با پشتیبانی قوی تر و به صورت آنلاین انجام میشه. اردوی دانشگاه فقط برای ایام عید هست اما این برنامه از ۲۵ اسفند شروع و تا ۳۰ فروردین ادامه پیدا می کنه. کار پشتیبانی هم به صورت آنلاین انجام میشه علاوه بر این که آزمون آنلاین هم خواهیم داشت که برای اون کارنامه و رتبه و تراز صادر میشه.

اردوی نورزوی مجازی و آنلاین ، برنامه ریزی ، پشتیبانی

اردوی مجازی  نوروز ،  برنامه ریزی برای جمع بندی و مطالعه ی دروس است . این برنامه ریزی و پشتیبانی کاملا شخصی سازی میشه و برای هر فرد بر اساس اون چیزایی هست که خونده و یا اون مطالبی که باید بخونه تا درصدی رو که می خواد کسب کنه. برای اون کسایی که به طور کامل از اول سال پیش اومدن و همه چی مرتبه ، در این ایام جمع بندی دروس پایه انجام میشه تا به آزمون ۳۰ فروردین سنجش که جمع بندی دروس پایه است برسه! اما اونایی که به هر دلیل نتونستن اونجوری که دلشون می خواد و اونجوری که باید درس بخونن، برنامه متفاوته. همون طوری که در برنامه ی اردوی نوروز به صورت حضوری توضیح دادم ، برنامه دارای سه سطحه ! سطحA ( تا حدود درصد۴۰-۵۰ ) سطح B ( تا حدود درصد ۶۰-۷۰ ) و سطح C( اونایی که درصد بالای ۷۰ می خوان ).

زمان مطالعه دربرنامه ی اردوی مجازی نوروز:

مرحله ی اول : از شنبه ۲۵ اسفند تا سه شنبه ۲۸ اسفند
تعطیلات عید : چهارشنبه ۲۹ اسفند پنجشنبه ۱ فروردین و جمعه ۲ فروردین
مرحله ی دوم : از شنبه ۳ فروردین تا دوشنبه ۱۲ فروردین
سیزده بدر : سیزدهم فروردین تعطیل
مرحله ی سوم : از چهارشنبه ۱۴ فروردین تا جمعه ۳۰ فروردین
در مرحله ی اول و سوم ، چنانچه دانش آموز مدرسه بره ، ساعت مطالعه از ۳/۳۰ بعد از ظهر شروع میشه . در ایام عید ساعت مطالعه از ۸ صبح تا ۸ شب می باشد.

پشتیبانی اردوی نوروزی  مجازی :

هر دانش آموز یک اکانت و یک صفحه ی  اختصاصی در سایت خواهد داشت. برنامه ی روزانه در آن صفحه ارائه میشه . در این صفحه هردانش آموز  دفتر برنامه ریزی آنلاین داره و ساعت مطالعه را آنجا وارد می کند. مشاوران و پشتیبانان به طور مرتب این گزارش ها را کنترل و راهکار لازم را ارائه می دهند. آزمون آنلاین هم به طور مرتب در این صفحه و در ساعت ۱۱ شب برگزار میشه تا روند مطالعه کنترل بشه .
در این پکیج کار به صورت دقیق و مرتب انجام میشه به شرط اینکه مکان مناسب بای مطالعه داشته باشین . یعنی مکان اردوی نوروزی مجازی منزل شما یا کتابخانه است ولی برنامه و کنترل توسط ما انجام میشه.

قیمت سیصد هزار تومان .

تخفیف آخر سال : قیمت ۲۴۰هزار تومان قیمت : 240000 تومان