اردوی نوروزی مجازی

اردوی نوروزی مجازی


اردوی نوروزی غیر حضوری و آنلاین ،  به همراه برنامه ریزی ، پشتیبانی مستمر از ۲۴ اسفند تا ۲۲فروردین همراه با آزمون آنلاین. خیلی از بچه ها نمی تونن به اردوی مطالعاتی عید در دانشگاه تهران بیان ، من سعی می کنم همون برنامه رو براشون در منزل اجرا کنم. این اردو به صورت آنلاین و با دفتر برنامه ریزی آنلاین ما برگزار میشه.

برای ثبت نام  و استفاده از تخفیف پانصد هزار تومانی به سایت ” یه مشاور ” مراجعه کنید

ورود به سایت یه مشاور 

اگر هم می خوای تو خونه بخونی اردوی نوروزی آنلاین (برنامه ریزی و کنترل و آزمون آنلاین )داریم از ۲۵ اسفند تا ۳۰ فروردین . برنامه ریزی دقیق مانند اردوی حضوری و پشتیبانی قوی تر از اردوی حضوری از مشخصات بارز این اردوی است.

اردوی نوروزی غیر حضوری
اردوی نوروزی غیر حضوری و آنلاین  با همون  برنامه ریزی اردوی  نوروزی حضوری  ،و با پشتیبانی قوی تر و به صورت آنلاین انجام میشه. اردوی دانشگاه فقط برای ایام عید هست اما این برنامه از ۲۴ اسفند شروع و تا ۲۱ فروردین ادامه پیدا می کنه. کار پشتیبانی هم به صورت آنلاین انجام میشه علاوه بر این که آزمون آنلاین هم خواهیم داشت که برای اون کارنامه و رتبه و تراز صادر میشه.

اردوی نوروزی غیر حضوری و آنلاین ، برنامه ریزی ، پشتیبانی

اردوی نوروزی غیر حضوری ،  برنامه ریزی برای جمع بندی و مطالعه ی دروس است . این برنامه ریزی و پشتیبانی کاملا شخصی سازی میشه و برای هر فرد بر اساس اون چیزایی هست که خونده و یا اون مطالبی که باید بخونه تا درصدی رو که می خواد کسب کنه. برای اون کسایی که به طور کامل از اول سال پیش اومدن و همه چی مرتبه ، در این ایام جمع بندی دروس پایه انجام میشه تا به آزمون ۲۲ فروردین  گزینه ۲ که جمع بندی دروس پایه است برسه! اما اونایی که به هر دلیل نتونستن اونجوری که دلشون می خواد و اونجوری که باید درس بخونن، برنامه متفاوته. همون طوری که در برنامه ی اردوی نوروز به صورت حضوری توضیح دادم ، برنامه دارای سه سطحه ! سطحA ( تا حدود درصد۴۰-۵۰ ) سطح B ( تا حدود درصد ۶۰-۷۰ ) و سطح C( اونایی که درصد بالای ۷۰ می خوان ).

زمان مطالعه دربرنامه ی اردوی مجازی نوروز:

مرحله ی اول : از شنبه ۲۴ اسفند تا  چهارشنبه ۲۸ اسفند
تعطیلات عید : پنجشنبه ۲۹ اسفند  جمعه ۱ فروردین و  شنبه ۲ فروردین
مرحله ی دوم : از یکشنبه ۳ فروردین تا سه شنبه ۱۲ فروردین
سیزده بدر : سیزدهم فروردین تعطیل
مرحله ی سوم : از پنجشنبه ۱۴ فروردین تا جمعه ۲۲ فروردین
در مرحله ی اول و سوم ، چنانچه دانش آموز مدرسه بره ، ساعت مطالعه از ۳/۳۰ بعد از ظهر شروع میشه . در ایام عید ساعت مطالعه از ۸ صبح تا ۸ شب می باشد.

پشتیبانی اردوی نوروزی  مجازی :

هر دانش آموز یک اکانت و یک صفحه ی  اختصاصی در سایت خواهد داشت. برنامه ی روزانه در آن صفحه ارائه میشه . در این صفحه هردانش آموز  دفتر برنامه ریزی آنلاین داره و ساعت مطالعه را آنجا وارد می کند. مشاوران و پشتیبانان به طور مرتب این گزارش ها را کنترل و راهکار لازم را ارائه می دهند. آزمون آنلاین هم به طور مرتب در این صفحه و در ساعت ۱۱ شب برگزار میشه تا روند مطالعه کنترل بشه .
در این پکیج کار به صورت دقیق و مرتب انجام میشه به شرط اینکه مکان مناسب برای مطالعه داشته باشین . یعنی مکان اردوی نوروزی مجازی منزل شما یا کتابخانه است ولی برنامه و کنترل توسط ما انجام میشه.

برای ثبت نام  و استفاده از خدمات به سایت ” یه مشاور ” مراجعه کنید.

ورود به سایت یه مشاور 

مشاوره درسی ، مشاوره تحصیلی ، مشاوره کنکور

آموزشاردوی عیداردوی نوروزمحمد گنجیمشاوره و برنامه ریزی درسی

محمد گنجیمشاهده نوشته ها

محمد گنجی مدرس ، مولف و کارشناس ارشد کسب و کار تالیف 32 جلد کتاب تدریس و مشاوره از 1370

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.