آموزش کسب و کار

دوره های آموزشی کسب و کار باهوشانه ، در دو زمینه می تونه کمکت کنه. می تونی آینجا آموزش های کاربردی رو بگذرونی و به عنوان یه فریلنسر یا یه عضو ثابت یه شرکت مشغول کار بشی، ویا از این مهارت ها  و آموزش ها استفاده کنی و کسب و کار خودت رو راه اندازی کنی.

می تونی فرم زیر رو پر کنی و پیش ثبت نام کنی . یاوارد صفحه پروفایل کاربری بشی و از دوره های رایگان استفاده کنی.


  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دوره ها و کارگاه های آموزشی

آموزش کسب وکار

دوره های آموزشی در کسب و کار باهوشانه ،مهارت محوره! قرار نیست یه سری تئوری که تو همه جای اینترنت و اینستاگرام ریخته رو بهتون تحویل بدیم! قراره کار یاد بگیری. درضمن بهتون یه مدرک خیلی خیلی معتبر می دم! مدرک شما مهارتی هست که به طور عملی یاد می گیرین!

در این دوره ها هر هفته دو ساعت و ربع کلاس دارین. یه پروژه ی عملی برای هفته ی بعد دارین . در طول آموزش کسب و کار ، کوچینگ و پشتیبانی مستمر انجام میشه. اشکالات کارتون گرفته میشه و هفته به هفته به هدف نزدیک تر می شی. یعنی به طور کاملا عملی و کارگاهی ، کار یاد می گیری. مطالب هر دوره شامل مطالب علمی و تجربیات سالها آموزش و از همه مهم تر راه اندازی و اجرای کسب و کارهای مختلف است.

ویدئو ها و آموزش های تکمیلی ، هر هفته علاوه بر کلاس به دانشجویان داده میشه. بعد از پایان دوره هم پشتیبانی از دانشجویان ادامه می یابد.

ما توصیه می کنیم هر دوره رو به طور کامل بگذرونید اما اگه کسی دوست داشته باشه می تونه فقط در بعضی جلسات ثبت نام کنه!